Základem sítí je lanko z nerezové oceli, a proto jsou vhodné jak do exteriérů, tak i do interiérů. Spojky jsou z materiálu, který má atest na odolnost i proti mořské vodě. Vhodné jsou pro aplikaci zejména :

  • v architektuře – výplně zábradlí, dělící stěny
  • v zahradní architektuře – podpůrné konstrukce pro rostliny
  • jako ochranné systémy – proti ptactvu, výběhy zvířat v zoologických zahradách

Sítě vyrábíme z nerezového lanka o Ø1 až 3 mm. Pro výrobu je rozhodující velikost oka. Udává se svislá a vodorovná úhlopříčka mezi spojkami. Sítě dodáváme v délkách dle požadavku odběratele ( maximální výrobní délka je 15 m ). Výrobní šířka sítě je cca 0,5 m. Podle velikosti oka je potom vlastní síť po roztažení dlouhá cca 12 m a široká cca 2 m.Na šířku je možné sítě následně spojovat do nekonečného pásu. Na délku je možné sítě rovněž spojit, spojovací řada je však již znatelná.

Při zadávání potřebného rozměru sítě je nutné při nepravidelném výsledném tvaru kalkulovat s prostřihem, neboť sítě jsou dodávány pouze v pravoúhlých formátech. Montáž sítě se provádí na pevnou konstrukci nebo na napínací lanka.

Sítě jsou vyráběny pouze dle konkrétní objednávky pro konkrétního odběratele. Není možné, vzhledem k velkému množství variant velikostí oka, je vyrábět na sklad.

Na základě požadavku obratem vypracujeme cenovou nabídku vč. termínu dodání.


Code: CZNeo > web | Design: Tommmy > web