Hlavní oblastí, kterou se zabýváme již 13 let, jsou návrhy, výroba a dodávky speciálního zařízení pro vybavení různých typů střelnic. Spolupracujeme s renomovanými projekčními kancelářemi a soudním znalcem v oboru balistiky. Celkem bylo schváleno cca 80 střelnic pro kulové a brokové zbraně střeleckých klubů a mysliveckých jednot.

Specifikou této činnosti jsou střelnice pro policii a speciální jednotky AČR. Tyto střelnice jsou budovány dle možností zřizovatelů v prostorách, které jsou speciální technologií upraveny k bezpečnému využití bez ohledu, zda se jedná o suterén, některé patro nebo podkroví. Jsou využívány speciální balistické ochrany, terčová zařízení včetně elektronického ovládání pohybu terčů, sledování zásahů kamerovým systémem, ochrana proti hluku apod. Provádíme zkoušky neprůstřelnosti materiálů vč. protokolu od soudního znalce - balistika.

Firma dodává střelnice dle požadavku zákazníka i tzv. na klíč, vč. stavební části, provozního řádu a další dokumentace, potřebné k schvalovacímu řízení a bezpečnému provozování dle platných zákonů a směrnic. Jsme schopni zajistit i posouzení a navrhnout případné potřebné úpravy stávajících střelnic tak, aby odpovídaly platným předpisům.

Další oblastí, kterou se zabýváme je výroba nerezových nádob a jiných dílů z nerezové oceli pro velkovýrobu vína. Na různých tuzemských i zahraničních výstavách jsme se setkali s řadou výrobků, které jsou úzce spojeny s tvorbou estetického prostředí pro jeho konzumaci a jsou dle našeho názoru využitelné i v dalších sférách.

Velmi nás zaujal systém sítí z nerezových lanek, který je využitelný jak v zahradní architektuře, tak i jako dekorativní interiérová záležitost nebo v oblasti ochrany proti ptactvu či výstavbě výběhů v zoologických zahradách. Na základě těchto poznatků jsme se rozhodli nabídnout zákazníkům ucelený sortiment výrobků, které jim umožní na vysoké úrovni navrhovat a realizovat jejich představy v opravdu moderním stylu.
Code: CZNeo > web | Design: Tommmy > web